search bubble news heart bars angle-right angle-up angle-down Twitter Facebook linkedin close clock map-marker calendar
  • Samfundsfrågor

28 nya ledamöter

Nya ledamöter den 6 november 2020

Fabian Bergström, Hestra Advokatbyrå AB, Göteborg

Helena Bjälkemo, AG Advokat KB, Stockholm

Cecilia Cronqvist, Advokatfirman Vinge KB, Malmö

Daniel Drott, RosholmDell Advokatbyrå AB, Helsingborg

Carl Druvefors, Advokat Eva Möller AB, Sollentuna

Elin Etéus, MAQS Advokatbyrå Göteborg AB, Göteborg

Martin Forsstedt, Juristbyrån Forsstedt AB, Stockholm

Ali Gjerqek, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm

Martin Husberg, Trägårdh Advokatbyrå AB, Malmö

Emma Karlsson, Öresund Advokat Malmö AB, Malmö

Natasha Klintebjer, Advokatfirman Bastling & Partners AB, Stockholm

Amanda Knutsson, Advokatfirman Vinge KB, Stockholm

Gustav Kyringer-Jurell, Westerberg & Partners Advokatbyrå AB, Stockholm

Sara Larsson, Agenda Advokatbyrå AB, Uppsala

Emma Lindh, Fredersen Advokatbyrå AB, Malmö

Andreas Magnusson, Advokat­firman Wåhlin AB, Malmö

Michael Nevinson, AG Advokat KB, Stockholm

Lisa Rylander Resvik, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm

Joanna Romgard, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm

Madelene Lärfars Rystedt, Advokat­firman Sylwan och Fenger-Krog AB, Falun

Oscar Rådberg, Advokatfirman Devlet AB, Stockholm

Jenny Strandberg, Advokatfirman Lindahl KB, Stockholm

Karin Svensson, Lindskog ­Malmström Advokatbyrå KB, ­Stockholm

Veronica Uddsten, Synch Advokat AB, Stockholm

Martin Walkenfors, Centrum­advokaterna Syd AB, Bromölla

Linn Wallander, LEGIO Advokatfirma AB, Stockholm

Lena Rönnblad Westrup, Falkenborn Advokatbyrå AB, Stockholm 

Ny ledamot den 9 oktober 2020 

Mattias Pettersson, Arenastadens Advokatfirma AB, Solna 

Utträdda ledamöter

Sandra Beyer, Stockholm, 30 september 2020

Per Borgblad, Stockholm, 1 oktober 2020

Hans-Peter Brattberg, Falun, 1 november 2020

Christina Brink, Malmö, 11 oktober 2020

Mac Fallenius, Djursholm, 9 oktober 2020

David Gräslund, Stockholm, 2 november 2020

Kristin Heilborn, Stockholm, 30 oktober 2020

Elin Hjort, Malmö, 23 oktober 2020

Annette Johansson, Ystad, 31 oktober 2020

Mattias Lampe, Stockholm, 6 november 2020

Pontus Luthman, Stockholm, 30 oktober 2020

Sten Nilsson, Ronneby, 1 november 2020

Hanna Reiding, Stockholm, 31 oktober 2020

Elin Skeppstedt, Uppsala, 30 oktober 2020

Niclas Tidare, Stockholm, 11 oktober 2020

Anna Carbell Wetterberg, Vaxholm, 1 november 2020

Avlidna ledamöter

Ronald Adolfsson, Stockholm, 25 augusti 2020

Christer Elander, Göteborg, 20 april 2020

Peter Haglund, Rimforsa, 6 oktober 2020

Erik Melkersson, Kullavik, 8 juli 2020

Stefan Morin, Brantevik, 22 mars 2020

Mats Waering, Stockholm, 16 september 2020

Annons
Annons