search bubble news heart bars angle-right angle-up angle-down Twitter Facebook linkedin close clock map-marker calendar
  • Samfundsfrågor

Nya ledamöter den 15 oktober 2010

Erica Ackebo, Wistrand Advokatbyrå, Stockholm

Elin Awerstedt, G Grönberg Advokatbyrå AB, Stockholm

Malin Bellander, Lofalk Advokatbyrå AB, Stockholm

Jan Berg, Advokatfirman Glimstedt Stockholm KB, Stockholm

Kristofer Berggren, Advokatbyrån Norell AB, Skellefteå

Mattias Bexelius, A1 Advokater Kommanditbolag, Stockholm

Linda-Marie Björnsdotter, Advokaten Karin Berg AB, Växjö

Emilia Colleen, Advokatfirman Westermark Anjou AB, Stockholm

Urban Erntoft, Erntofts Juridiska Byrå, Vetlanda

Caroline Falconer, Setterwalls Advokatbyrå AB, Stockholm

Fredric Forsman, Advokatfirman Glimstedt Stockholm KB, Stockholm

David Assarson Frydlinger, Advokatfirman Lindahl KB, Stockholm

Petter Hagsköld, Mälaradvokaterna Advokaterna Wiklund Odeling AB, Västerås

Ylva Hagstedt, Advokatbyrån Arvidsson & Heglind AB, Örebro

Erik Hellners, Setterwalls Advokatbyrå AB, Stockholm

Gunilla Dersand Holmberg, Advokatfirman Kerstin Koorti AB, Stockholm

Katarina Ibold, Advokatfirman Delphi i Östergötland AB, Linköping

Jeanette Karlsson, Försvarsadvokaterna Stockholm HB, Stockholm

Marie Kjellerstedt, Hannes Snellman Advokatbyrå AB, Stockholm

Jennie Knutsson, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm

Maria Kosteska, Wistrand Advokatbyrå, Göteborg

Joanna Landau, Advokatfirma DLA Nordic KB, Stockholm

Fredrik Liljeblad, JR Johan Roséns Advokatbyrå AB, Vimmerby

Louise Lilliebjelke, Skärgårdsjuristen Louise Lilliebjelke/Reglera Familjejurister HB, Stockholm

Marcus Lind, Advokatfirman Margareta Lind AB, Stockholm

Mattias Lindberg, IT-Advokaterna i Sverige AB, Stockholm

Emma Linnér, Linklaters Advokatbyrå AB, Stockholm

Nikita Lundin, Advokatfirman Salmi & Partners AB, Stockholm

Karin Nordborg, Danowsky & Partners Advokatbyrå KB, Stockholm

Daniel Nordfjäll, Advokatbyrån Kaiding Kommanditbolag, Umeå

Viktoria Nyström, AE Nyströms Juristfirma, Stockholm

Gudrun Ståhl Rohdin, Nacka Värmdö Juridik AB/Reglera Familjejurister HB, Stockholm

Pontus Röckert, Advokatfirman Cederquist KB, Stockholm

Johan Sædén, Advokatfirman af Petersens KB, Stockholm

Jessica Sandberg, ALWå Advokatbyrå AB, Stockholm

Elin Sjöström, Andersson Gustafsson Advokatbyrå KB, Stockholm

Göran Starkebo, Nihlmark & Zacharoff Advokatbyrå AB, Stockholm

Andreas Stéen, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm

Peter Sundgren, Advokatfirman Vinge KB, Stockholm

David Sundin, Roschier Advokatbyrå AB, Stockholm

Jonas Söderstjerna, Setterwalls Advokatbyrå AB, Malmö

Bo Thomaeus, Gärde Wesslau Advokatbyrå, Stockholm

Caroline Waering, Advokatfirman Nilsson & Co KB, Stockholm

Jacob Westling, Bergh & Co Advokatbyrå AB, Stockholm

Erik Woodcock, Advokatfirman Delphi KB, Stockholm

Linn Wredström, Advokatfirman Hammarskiöld & Co AB, Stockholm

 

Utträdda ledamöter

Jenny Arvered, Stockholm, 1 september 2010

Nicolina Bacirtzis, Stockholm, 10 september 2010

Gustav Bergstedt, Stockholm, 1 augusti 2010

Fredrik Bitter, Stockholm, 31 augusti 2010

Anna Bjering, Malmö, 27 augusti 2010

Eva Börjesson, Täby, 1 augusti 2010

Niclas Carling, Göteborg, 1 oktober 2010

Helena Colliander, Göteborg, 1 september 2010

Pontus Danielson, Göteborg, 17 september 2010

Anna Duvander, Stockholm, 6 oktober 2010

Annika Elmér, Stockholm, 1 oktober 2010

Tomas Fjordevik, Stockholm, 1 september 2010

Jenny Gemzell, Stockholm, 1 september 2010

Max Granström, Helsingborg, 1 september 2010

Marion Greidinger, Stockholm, 28 augusti 2010

Ylva Hult, Stockholm, 23 augusti 2010

Jessica Kjellsson, Stockholm, 5 september 2010

Kjell Larsson, Stockholm, 2 september 2010

Henrik Leffler, Stockholm, 1 september 2010

Annelie Lindstedt, Stockholm, 3 september 2010

Martin Ljungsholm, Stockholm, 30 september 2010

Sofia Mårtensson, Stockholm, 13 september 2010

Therése Nandrup, Norrköping, 31 augusti 2010

Lena Nobel, Stockholm, 1 september 2010

Linda Nord, Malmö, 1 september 2010

Teresia Nygårds, Stockholm, 10 september 2010

Carl Näsholm, Stockholm, 4 oktober 2010

Karsten Olsen, Malmö, 6 september 2010

Anders Olsson, Eslöv, 14 september 2010

Angelica Runesson, Stockholm, 9 september 2010

Katarina Stahl, Boulder, Colorado, USA, 1 juli 2010

Helena Strömbeck, Malmö, 15 september 2010

Dan Sylvebo, Jönköping, 10 september 2010

Sabine Söndergaard, Göteborg, 30 september 2010

Kajsa Westerdahl, Stockholm, 1 september 2010

Marie Östman, Stockholm, 1 september 2010

 

Avlidna ledamöter

Peter Gabrielson, Falsterbo, 26 februari 2010

Per Guldstrand, Tomelilla, 19 september 2010

Kjell Mellberg, Täby, 10 september 2010

Sigvard Norman, Bromma, 12 september 2010

Carl Ebbe Tuwezén, Malmö, 27 augusti 2010

Annons
Annons