search bubble news heart bars angle-right angle-up angle-down Twitter Facebook linkedin close clock map-marker calendar
  • Samfundsfrågor

Nya ledamöter

Den 6 mars 2009

Hanne Aarsheim, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Göteborg
Louise Bjärgård, Advokatfirman Cederquist KB, Stockholm
Andreas Blomquist, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm
Jimmy Carnelind, Wistrand Advokatbyrå, Göteborg
Anna Dahlbom, Lewis Advokatbyrå AB, Stockholm
Helena Erfors, Advokatfirman Magnergård & Partner AB, Stockholm
Lisa Fennhagen, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Helsingborg
Alexander Gottsén, Wistrand Advokatbyrå, Stockholm
Amanda Hikes, Advokatfirman Beskow AB, Västerås
Sophia Horn af Rantzien, MAQS Law Firm Advokatbyrå AB, Stockholm
Roger Johnson, Linklaters Advokatbyrå AB, Stockholm
Johan Larsson, Advokatfirman Vinge KB, Stockholm
Johanna Lindman, Advokatfirman Vinge KB, Malmö
Per Ljungdahl, Ljungdahls  Advokatbyrå AB, Kristianstad
Thomas Nyh, Öberg & Heijne Advokatbyrå, Stockholm
Rafail Poumeyrau, Advokat-firman Lindahl KB, Stockholm
Linn Samuelsson, MAQS Law Firm Advokatbyrå AB, Göteborg
Marcus Sandström, Advokat Ulf Holst AB, Umeå
Rama Sarrafian, Juristhuset-Lawhouse Advokatfirman Sjöström AB, Stockholm
Martina Slorach, Advance  Advokatbyrå Stefan Flemström AB, Täby
Peter Svanqvist, Advokat-firman Vinge KB, Stockholm
Anders Tjernlund Jemail, Advokatfirman Delphi AB, Malmö
Cecilia Tryselius, Ashurst Advokatbyrå AB, Stockholm
Andreas Wallstén, Advokat Nordekvist AB, Luleå
Andreas Zettergren, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm
Yüksel Özkan, Advokatfirman Westberg & Ljungstedt AB, Stockholm

Utträdda ledamöter
Charlotte Andersson, Göteborg, 2 mars 2009
Dennis Andersson, Göteborg, 6 mars 2009
Christian Brolin, Stockholm, 1 mars 2009
Viveka Bøhn, Oslo, 9 februari 2009
Jörgen Durban, Stockholm, 6 mars 2009
Magnus Ekberg, Gränna, 6 mars 2009
Elsa-Britta Hilding, Gävle, 6 mars 2009
Olof Johnson, Stockholm, 1 februari 2009
Lena Lassenius, Stockholm, 28 januari 2009
Lisa Lindström, Palma de Mallorca, 31 december 2008

Avlidna ledamöter
Lennart Albihn, Göteborg, 6 maj 2008
Per Dreijer, Vänersborg, 21 januari 2009
Bengt Jakobsson, Växjö, 30 december 2008
Jan Pokorny, Kävlinge, 9 januari 2009
Stig Sohlberg, Stockholm, 20 februari 2009
Bengt Wahlström, Stockholm, 23 augusti 2008

Annons
Annons