search bubble news heart bars angle-right angle-up angle-down Twitter Facebook linkedin close clock map-marker calendar
  • Samfundsfrågor

Nya ledamöter 8 mars 2007

Måns Ahlqvist, Hellström Advokatbyrå KB, Stockholm
Malin Axland, Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB, Stockholm
Jan Bengtsson, Ljungar Advokatbyrå AB, Stockholm
Jonas Bergquist, Magnusson Advokatbyrå, Stockholm
Pontus E. Bergsten, Linklaters Advokatbyrå AB, Stockholm
Douglas Bigosinski, Advokatfirman Andreas Bigosinski, Norrtälje
Sverker Bonde, Advokatfirman Delphi & Co KB, Stockholm
Anna Byström, Advokatfirman Vinge KB, Stockholm
Magnus Dahlgren, Responsum AB, Stockholm
Sofia Hassander, Advokatfirman Cederquist KB Stockholm
Sandra Hein, Advokatfirman Hammarskiöld & Co AB, Stockholm
Håkan Johnson, Advokatcentrum i Skövde HB, Skövde
Natalie Kamtsan, Foyen Advokatfirma AB, Stockholm
Henrik Leffler, Advokatfirman Gärde & Nordlin AB, Stockholm
Michael Liversedge, Göteborgs Juristhus Advokataktiebolag, Hitechbuilding 91, Stockholm
Malin Barringer Nilsson, Hamilton Advokatbyrå Stockholm KB, Stockholm
Andreas Nordberg, Hökerberg & -Söderqvist Advokatbyrå KB, Stockholm
Mats Palmgren, Advokatfirman Hedelin AB, Lund
Kristoffer Persson, Frank Advokatbyrå AB, Stockholm
Mats Rooth, Ashurst Advokatbyrå AB, Stockholm
Gustaf Rune, Advokatfirman Wedsberg, Täby
Anna Svanestrand, Advokatfirman -Cederquist KB, Stockholm
Tor Åström, Advokatbyrån i Westbo AB, Anderstorp

Registrerade EU-advokater
Kristien Boets, Advocaat, Advokatfirman Delphi & Co i Östergötland AB, Linköping

Utträdda ledamöter
Johan Bergby, Stockholm per den 28 februari 2007
Richard Berlin, Stockholm per den 12 februari 2007
Niklas Bodegård, Stockholm per den 5 februari 2007
Daniel Eek, Malmö per den 1 mars 2007
Sara Falck, Stockholm per den 28 februari 2007
Annika Fritsch, Stockholm per den 1 mars 2007
Henrik Fromme, Stockholm per den 1 februari 2007
Sofia Geilert, Stockholm per den 1 februari 2007
Niklas Gerstenfeld, Malmö per den 1 februari 2007
Petra Hansson, Stockholm per den 5 mars 2007
Klara Håstad, Stockholm per den 1 mars 2007
Kajsa Fällström Isaksson, Stockholm per den 15 januari 2007
Sven Johnard, Stockholm per den 1 februari 2007
Åsa Laurin, Stockholm per den 31 december 2006
Annika de la Motte, Helsingborg per den 1 januari 2007
Robert Nylinder, Lund per den 1 februari 2007
Sarah Olsson, Göteborg per den 12 mars 2007
Johan Paulsson, Stockholm per den 26 februari 2007
Karolina Purar, Stockholm per den 22 februari 2007
Hans Ramberg, Stockholm per den 28 februari 2007
Thomas Sevebrant, Stockholm per den 2 februari 2007
Daniel Strand, Stockholm per den 1 mars 2007
Rebecka Wiking, Eskilstuna per den 1 mars 2007
Svante af Winklerfelt, Linköping per den 20 februari 2007

Upphävning av EU-registrering
Amaury de Poret, Stockholm per den 31 december 2006

Avlidna ledamöter
Leif Ejderhamn, Stockholm den 10 januari 2007
Bo Johansson, Falun den 30 augusti 2006
Odd Kjölsrud, Gävle den 20 november 2006
Carl-Gösta Ljungmark, Linköping den 24 april 2006
Gunnar Thomée, Hallaryd den 6 januari 2007
Bertil Uddborn, Viken den 4 oktober 2006
Lars Åberg, Bjärred den 16 februari 2007

Annons
Annons